Kód:


 

<p>&#160;<a target="_self" href="http://sg-online.jex.cz/"><img src="http://files.sg-o.webnode.cz/200000004-6bd966cd36/zkus1.png" width="468" height="60" alt="" /></a></p>

 

Banner a ikona (Banner a ikona.doc) (43kB)
Kdyby vám nešlo zkopírovat tak si stahněte si toto....
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

make cash Get cash from your website. Sign up as affiliate.

 

SG-1

Zakládající velící důstojník SG-1. Po vstupu do letectva v 18, O'Neill se ukázal být výjimečné a nadaný letec a později byl přidělen speciální jednotky. On odstoupil z armády, když se jeho syn Charlie, zemřel náhodně střílet sám s obsluhou zbraní O'Neilla. O'Neill byl zpustošen ztrátou, která nakonec řídil svou ženou rozvést jej. On byl později odvolán k povinnosti jeho bývalý velící důstojník a poslal přes první na Zemi objevil Stargate, v misi, která mu dala novou touhu žít. Po několika letech předních SG-1 prostřednictvím mise po celé galaxii, pomáhají zachránit Zemi nesčetněkrát, byl povýšen na brigádního generála a šéfa Stargate Command. Nejvíce nedávno,

Plk.Cameron Mitchell je nadaný stíhací pilot, který byl vážně zraněn při ukládání SG-1 v Sezóna 7 dvou-část finále "The Lost City". Plně se zotavil, Mitchell přijel na Stargate Command se připojit ke skupině bojoval tak tvrdě šetřit, jen aby zjistil, že SG-1 se ne tak docela rád si vzpomněl.

Brilantní a krásnou letectva plukovník Samantha Carter je astrofyzika génius a expert na technologii Gate. Ona je oddaným stoupencem SGC a nejen jí přináší rozsáhlé vědecké znalosti o program, ale i její vojenský výcvik.

Alien druhů známých jako Jaffa. Jaffa každý nést dítě symbiote v břiše vak. To symbiote je stadium larvy samostatné, parazitických druhů, Goa'uld, kteří používají lifeforms z celého galaxie jako hostitelské subjekty. Tam je silný symbiotický vztah mezi larva a Jaffa, protože symbiote zaručuje jeho hostitele dlouhá životnost a odolnost vůči chorobám. Teal'c má však zbaven svého symbionta, a nyní musí záviset na lék tretonin (destilátu symbiotes Goa'uld) žít.Teal'c (kdo následoval jeho mentor, Bra'tac, jako první premiér z notoricky známý had stráže systému Goa'uld pán Apophis), byl nucen zanechat svého syna Rya'c a jeho nyní-zesnulá manželka Drey'auc, když připojil SG-1. Jeho životním cílem bylo porazit Goa'uld

Veterán z první průzkumné tým z filmu Stargate, Dr. Daniel Jackson je antropolog, lingvista a odborník na starověké a současné kultury, mluví více než 20 jazyků, včetně staroegyptské.On byl původně smluvně armády rozluštit tajemné hieroglyphic kartuší. Jeho pozdější překlad je povoleno Země poprvé objeven Stargate má být otevřen. Jako člen SG-1, Jackson je humanistický přístup byl často v rozporu s militaristický styl pol. Jack O'Neill je.

Vala je plánující, sobecký podvodník, který však získal opatrné, pokud jde o SG-1 tým, i když se zdá, že mají více než potkávací Fancy Dr. Daniel Jackson.

Gen Hank Landry byl podán z důchodu, aby nahradil jeho dlouholetý přítel, generál Jonathan "Jack" O'Neill, jako nový vedoucí Stargate Command.

Generál George Hammond převzal velení Stargate Command a SG všech jednotek z obecné West. Kalené vojenský vůdce a moudrý člověk ochoten udělat cokoli, co je nezbytné k hájit zájmy své země, jeho svět a celé lidstvo, byl povýšen na pozici Pentagon jako šéf obrany na Zemi, post jen hovorově, jak "Vedoucí Homeworld Security." Hammond zemřel na srdeční infarkt a Daedalus-loď třídy byla pojmenována na jeho počest.

Jonas Quinn je člověk z planety Langara. Poprvé zaveden v sezóně pět je "Meridian", Quinn stane se zapletený s SG-1 tým. On se připojil plukovník Jack O'Neill, major Samantha Carterová a Teal'c, jak oni pokračovali prozkoumat neprobádaných oblastí vesmíru - hledají stopy zachránit Zemi před zničením. S návratem Dr. Jackson, Quinn se rozhodl odejít tým a návrat k jeho lidem.

Dr. Fraiserová, pořadí základna lékař, který je odborníkem v exotických chorob. Ona je často nucena improvizovat péči o druh ještě nikdy nikdo nespatřil. Dr. Fraiserová byla zabita ve světě, zatímco se snaží zachránit své kolegy členy týmu.

Zdroj:stargate.mgm.com

Překlad:J.Pavlík

sg-online.jex.cz