Kód:


 

<p>&#160;<a target="_self" href="http://sg-online.jex.cz/"><img src="http://files.sg-o.webnode.cz/200000004-6bd966cd36/zkus1.png" width="468" height="60" alt="" /></a></p>

 

Banner a ikona (Banner a ikona.doc) (43kB)
Kdyby vám nešlo zkopírovat tak si stahněte si toto....
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

make cash Get cash from your website. Sign up as affiliate.

 

SG-Atlantis

Nadaní pilot  Plukovník John Sheppard je vojenský vůdce týmu premiéře Stargate Atlantis.Liška voják s ironickým vtipem a zlý golf swing, Sheppard vede tým přes oba na-base a off-svět misí. Sheppard vedení a statečnost je kladen na plné využití jako posádka pracuje zůstat o krok před svým dlouholetým nepřítelem, Wraith, a nově se objevující nepřátele Ujistěte se, že test jejich výdrž.
Dr. Rodney McKay je brilantní a láskyplně sarkastický astrofyzik. Arogantní, ale přesto okouzlující i přes sebe, McKay stále najít sám sebe under the gun vyřešit galaxie nejnáročnějších rovnice před nepřítelem úlovky s nimi.

Teyla, krásná cizí válečník, jí přináší klid, bystrý vedení a impozantní bojové dovednosti, aby tým Atlantis. A s ní vzácnou schopnost vnímat Wraith 'přítomnost, dodává další rozměr k boji proti jejich prime nepříteli.

Nyní důvěryhodný člen týmu Atlantis, Ronon má fyzická přítomnost je třeba počítat s. Jeho zabít první, ptejte se později přístup k mezihvězdného jednání přináší výbušné a předzvěst element pro tým a jejich prchavé off-svět výlety.

Jennifer Keller je nejnovějším členem expedice Atlantis, která přebírá pozici primářem. Tiše věří, musí Dr. Keller se rychle naučit, aby se vešly do podivné a vzrušující svět Atlantis, a její lékařské schopnosti a odvahu zkoušet brzy.

Dr. Carson Beckett je tým Atlantis je hlavní lékař. Roztomilý skotský lékař má vtipný smysl pro humor a jeho schopnost aktivovat Antické technologie často přistane mu v kompromitující situaci. On je připočítán s objevovat starověké Gene u lidí.

IOA zástupce Richard Woolsey je nestravitelný byrokrat, který je překvapen, jak někdo, když on je vybrán na úspěch plukovník Carter jako velitel Atlantis.

Atraktivní, geniální, ale ani jeden usilovat reflektor, Dr. Weir pracoval v zákulisí v americké vlády na několik let. I když to není ten, kdo podepsané smlouvy, když zprostředkoval tucet z nejcitlivějších mezinárodní přiznává v moderních dějinách. Má dva doktoráty, vyučoval politologii na Georgetown University, sloužil na velvyslanectvích po celém světě a mluví pěti jazyky. I když ona začala její kariéru jako politický aktivista lobbování proti vládní výdaje na armádu, se později rozhodl nejlepší způsob, jak zastavit šíření jaderných zbraní byla do konce, že je třeba pro ně. Umístěn v důvěře Stargate Command prezident Henry Hayes, ona byla později daný příkaz Atlantis základny v Pegasus Galaxy, kde ona byla zajata replikátorů.
Plk. Steven Caldwell se připojuje k týmu Atlantis jako velitel mezigalaktické Daedalus bitevní křižník.

Chlapecky hezký mladý důstojník kdysi působil jako Stargate Atlantis tým vojenského sekunda-v-příkaz. On má protože uplynulý Rogue, a využívá řadu neetické a neortodoxní strategie v jeho partyzánskou válku proti Wraith.

Zdroj:stargate.mgm.com

Překlad:J.Pavlík

sg-online.jex.cz