Kód:


 

<p>&#160;<a target="_self" href="http://sg-online.jex.cz/"><img src="http://files.sg-o.webnode.cz/200000004-6bd966cd36/zkus1.png" width="468" height="60" alt="" /></a></p>

 

Banner a ikona (Banner a ikona.doc) (43kB)
Kdyby vám nešlo zkopírovat tak si stahněte si toto....
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

make cash Get cash from your website. Sign up as affiliate.

 

SG-Universe

Kino, pojmenovaný jako takový Eli v odkazu na Kino-Pravda Ruska v roce 1920, je bezpilotní průzkumné vzdálené věřil zařízení byly využity Ancients podobným způsobem použití MALPS SGC.
Vědecký vedoucí programu Icarus a šílený génius, Dr. Nicholas Rush je jeden z nejskvělejších vědců své doby. Po věnoval některé z nejtěžších roků jeho života, aby program, ví víc než kdokoliv význam toho, co je za tím 9. Chevron adresu. Rozhodně ne nejpříjemnější na palubě lodi, je bez pochyb o tom, duchovní otec za většinu toho, co se děje, zda lidé vědí nebo ne. Ochotni ohnout na nějaký druh vojenské vlády, jeho zájem je vždy o objevování tajemství, a účelu Destiny.
Daleko do působivé letecké kariéry sil, Col Mladí o krok zpět dohlížet Icarus zabezpečení v naději, že by mohl strávit více času se svou ženou. Neochotně tah zpět do vedoucí role, dělá jeho nejlepší hlídat tyto pletl, civilní i vojenské. Roztrhaný mezi tím, co je nejlepší pro přežití, a to, co je s největší pravděpodobností dostat domů, když přichází do stálého konfliktu s oběma Rush a Wray. Jako otce k Lt Scott a další, na lodi, jeho činy ne vždy následovat jeho radu.
Ztráta jeho rodiče v mladém věku, byl Matthew Scott vznesené kněží a přál si být sám. Život a láska však vést ho jinou cestu a do armády, kde jeho věnování k mise a jeho týmy vystoupil ho přes pozice rychle. Ačkoli mladý poručík, on je silný believer v příkazovém systému a vidí sám sebe jako vůdce, aby těmi, kdo uvízli s ním. Nejste si jisti, že je zanechal na zemi, on také bojuje s "šedé zóny", které přicházejí s příkazem, a jsou tak daleko od morálky zřejmé, že je zvyklý.

Harvard vzdělaný poradce, a dcera, senátor Alan Armstrong. Přestože privilegium dostal ji po většinu jejího života ona od té doby provedla výběr bude víc než jen další dítě svěřeneckého fondu. Její oddanost své práci pomohl přesvědčit svého otce o významu programu Icarus. Nucené s problémy daleko nad rámec politického poradce, Chloe vrhá do pomoci posádce najít cestu domů a nalezení emocionální spojení se nikdy na Zemi.

Technologie wunderkid s neschopností platit sám, Eli tráví většinu svého času hraním na počítači. On upoutává pozornost program Icarus po vyřešení vložený kód v konkrétní video hry. Eli ocitá zářil na palubě vesmírné lodi, do zaměstnání, na vyřešit 9. Chevron moc dilema. Sarkastický pop kultury blbeček, on okamžitě spojuje s Chloe Armstrong, krásný politický poradce. Jeho génius je cenný druh zboží jednou uvízlých na palubě Destiny a vede ho, aby se vytáhl mezi mnoha táborech a hráči na lodi.Zatímco roztrhaný se opustit jeho svobodnou matkou vzadu, si uvědomí, že může být součástí nejdůležitější objev lidstvo někdy dělal.

Podívejte se na blog Eli.

Tento silný-vůle zdravotník měl jednu nohu ze dveří, lékařská škola stipendium v ruce, když byla napadena základna Icarus. Náhle se ocitá Chief Medical Officer na palubě Destiny. Tamara je vysoce respektována jejich kolem ní, ale zápasy s její vlastní nejistoty a pracovní bez nářadí nebo podporu, co potřebuje. Ona je jedním z mála lidí na palubě schopni překlenout často skalnaté propasti mezi civilními a vojenskými.
Zvedl se voják, jeho fyzické zdatnosti skrývá velmi neklidné minulosti, v době, uteče na jeho vůli. Na vězení od vojenský soud, pokud je napaden Icarus, on je propuštěn na Col Young a nepochybně očekává ho vedení. Destiny, zatímco daleko od svého domova a rodiny, je místem pro Greer začít znovu a stát se mužem on věří, že může být.
Strategicky savy členem mezinárodní dohled výboru (IOA) a nejvyšší ohodnocení jeden pletl na palubě Destiny. Její personální zázemí jí dává velmi osobní pohled na všechny členy programu Icarus a nyní jsou na palubě Destiny. Ona bojuje nejen s tím, že lanko od své rodiny, ale také s hledáním své postavení v neustále se měnícím politika of Destiny.

Vysoce postaveného plukovník ve Stargate program byl Telford vybrán, aby vedl tým Icarus přes deváté adresu Chevron brány. On je kariéra letectvo muž se silnými hodnotami, hrdě velení svého nadřízeného úctu a pozornost. On je nejlepší člověk pro misi a nikdo není více uvědomují, že než on sám. On a plukovník Mladí mají skalnaté minulosti, a Zatímco umístěný na Icarus společně snažili zůstat mimo každého jiný je způsob.

Zdroj:stargate.mgm.com

Překlad:J.Pavlík

sg-online.jex.cz